Rõivaste hooldus ja puhastus on praktiline koolitus, mis kulub ära meist igaühele. Vaatame lähemalt koduseid pesupesemise seadmeid, plekieemaldust, rõivaste hooldamise, triikimise ja voltimise tehnikaid. Mis tulla koolitusele?

Säilita oma rõivaste värskus ja uudsus

Kas sulle tundub, et uued rõivad kaotavad tihtipeale liiga kiiresti juba peale mõnda pesu oma värvi ja sära? Kas tead, mitu programmi ja funktsiooni sinu pesumasinal on? Kõik need on kasulikud, sest erinevad kangad vajavad eri lähenemist ja hoolt. Teades kangaste ja oma masina iseloomu on võimalik palju aega ja raha säästa ning oma riideid kauem nautida. Kangad ja masinad puust ja punaseks selgeks!

Ära vannu plekkidele alla!

Peaaegu iga plekk on eemaldatav ja seda tihti lihtsasti hangitavate looduslike vahenditega. Kuidas ja millega täpsemalt? Seda õpimegi!

Triigi ja voldi nagu proff

Samuti pöörame tähelepanu triikimisele ja voltimisele – tüütud tegevused, mida kodudes tihti viimase piirini edasi lükatakse. Õigete võtetega muutuvad ka need hõlpsamaks. Lähemalt vaatame triiksärgi triikimise tehnikat. Selleks võta kindlasti kaasa üks triiksärk!

Hoia aega kokku

Teades õigeid pesuvõtteid ja masina funktsioone, ei pea sa alati valima pikka 60-kraadist pesutsüklit, et pesu kvaliteediga rahule jääda. Suurte kuumuste juures kannatavad rõivad tegelikult palju. Nende värvid tuhmuvad, õmblused annavad järgi ja kangas venib välja. Õpime efektiivselt ja ajasäästlikult määrdunud pesu eest hoolt kandma. Võidad sina, võidab su rahakott!

Külasta ajaloolist ja kaunist koolitussaali Tallinna vanalinnas

Rõivaste hoolduse koolitus toimub Tallinna Rahvaülikooli ruumides Vene tänaval. Täpsemalt ajaloolises Vene tänav 6 koolitussaalis, mis on saanud hiljuti värske ilme. Saal on avar, õhu- ja valgusküllane. Ideaalne koht, kus veeta üks mõnus laupäevane hommikupoolik kohvi- või teetassi ääres, omandades samal ajal uusi kasulikke teadmisi ja oskusi.

Registreeru SIIN

Kohtumiseni!