Pesupesemine on tavaline igapäevane kohustus, mis ei murra konti või mõnel juhul siiski? Millal pöörduda pesumaja poole? 

Esiteks ei piisa kodusest masinast, kui kopp on ees või aega napib. Tahaks midagi muud teha ja parema meelega saaks lihtsalt värskusest pakatava, triigitud ning hoolsasti kokku volditud pesu kätte ja pistaks kappi. 

Teiseks tuleks kindlasti pesumajja pöörduda, kui on tegemist suuremate kodutekstiilidega, mis kodusesse masinasse ei mahu nagu madratsikatted, tekid, padjad jne. Mõni võib hädapärast küll mahtuda, aga nii napilt, et vesi ei pääse ligi oma tööd tegema. 

Pesulaine pesumasinad on kordades suuremad ja võimsamad tööloomad. Saame kõigega hakkama! Pesulaine eksisteerimise ajal on korduvalt ette tulnud juhtumeid, kus klient astub uksest sisse tilkuva madratsikattega. Mis juhtus? Inimene on suure vaevaga oma madratsikatte pesumasinasse toppinud ja tulemuseks rikkis pesumasin ning endiselt määrdunud madratsikate.

Kolmandaks sulejopede, -tekkide ja -patjadega, kui teil puudub kuivati ja 5 tennisepalli. Ilma kuivati abita te oma suleasja enam nii kohevaks ei saa nagu enne.

Neljandaks tuleme appi, kui oled hädas väga määrdunud esemega, millelt plekid ja mustus ei taha koduste vahenditega kuhugi kaduda. Meie masinad ja vahendid teevad imet ka kõige kangemate väljakutsetega. Tõestuseks üks päevi näinud mulgikuub. 

mulgikuub

Viiendaks oleme tuntud spordi- ja matkavarustuse hooldajad. Meie käe all on puhtaks saanud nii mõnigi talvekombekas, lumelaua- ja mäesuusa varustus ning matkariided. Tagame nende eriotstarbeliste riiete tarkade kangaste olulised funktsioonid nagu veekindlus, hingavus ja tuulekaitse, kuid samal ajal saavad need õrnad rõivad Pesulaines uue hingamise ja särav-värske ilme. 

Gore-tex - matkavarustuses hinnatud tark-materjal, mis nõuab erihoolt

Gore-Tex – matkavarustuses hinnatud tark-materjal, mis nõuab erihoolt

Korduvalt on kerkinud üles ka küsimus – millal spordiriideid puhastada? Kas nii vähe kui võimalik? Kui tihti neid üldse puhastada võib? Kõige üldisem vastus on, et riideid tuleb siis pesta, kui need on määrdunud. Kui käid trennis iga päev, siis pese oma riided puhtaks ka iga päev. Vett hülgavate ja hingavate materjalide kõige suuremaks vaenlaseks on mustus ehk bakterid, kes hakkavad end mustas keskkonnas ülihästi tundma ja teie kallist riideesest hävitama.